Gæsteliste til mad+medier-prisen 2013 | mad+medier - viden, netværk, inspiration

Gæsteliste til mad+medier-prisen 2013

Alle gæster
Alberte Meldal
Anders Arhøj
Anders Damm
Anders K. Sørensen + ledsager
Anders Karlsson
Anders Schønnemann + ledsager
Anette Blom Nielsen
Annette Nyvang
Anina Andersen
Anna Askær
Anna Bauer Andersen
Anna Bentzen
Anna Kristina Skaar Olsen
Anne Fog Lomholt
Anne Grarup
Anne Moltke
Anne-Marie Ravn
Annemette Østergaard Bach
Anya Mathilde Poulsen
Anya Phinwut Ilsøe
Arne Astrup + ledsager
Arve Podsada Krognes
Asta Linda Rice
Astrid Harmundal
Beata Larsen
Bo Damgaard
Bo Larsen
Brian Lambæk
Camilla Heding Andersen
Camilla Jul Gregersen
Camilla Riis Noble
Camilla Seligmann
Camilla Udsen
Carsten Kyster
Carsten Pedersen
Cathrine Frederiksen
Cecilie Petersen
Chanet Deleuran
Charlotte Carstensen
Charlotte Juulsgaard Breum
Cris Tonnesen
Christian Vorting + ledsager
Christina Winsløw
Christine Bille Nielsen + ledsager
Christoffer Østergaard
Clara Nielsen
Columbus Leth
Comte Aymeric de Rougé
David Diebrink
Ditte Ingemann Thuesen + ledsager
DJ Flip / Christoffer Egeberg
DJ TromPeter / Peter Würtzen
Dorte Krogsgaard
Dorte Pontoppidan
Emil Bruun Blauert
Emilie Holmbo Jensen
Emily Salomon
Ene Hedegaard
Esben Danielsen + ledsager
Eva Gleje + ledsager
Eva Helbæk
Erik Rimmer
Fie Hansen-Hoeck
Fie Kathrine Ahlmann
Francesca Fabi
Gitte Rudolph
Gitte Seierup
Grethe Andersen + ledsager
Gro Ammendrup Ladiges
Hanna Munch
Hanne Castenschiold
Heidi Svømmekjær
Helena Holm
Helene Wagn
Helle Brønnum Carlsen + ledsager
Henrik Guldborg
Henrik Harder
Henrik Hjort
Henrik Norholt
Hendrik Penndorf
Iben Arensdorff Kristiansen
Iben Danielsen
Ingunn Borren
Jacob Bøtter + ledsager
Jacob Sode West
Jacob Søby Bang
Jakob Dreyer
Janne Bagger
Jesper Bo Bendtsen
Jesper Clement + ledsager
Jesper Damborg
Jesper Funch Boye
Joachim Hjerl + 8 ledsagere
Joachim Sperling
Josefine Carstad
Judith Kyst
Julie Hildebrandt Hæsum
Karin Hvidtfeldt
Karina Holm Willumsen
Kasper Bergholt + ledsager
Kasper Løvkvist
Katharina Thordis Raagaard
Katja Seerup Clausen
Katrine Buhl Møller
Katrine Engberg
Katrine Terkelsen Roelsgaard
Katrine Thielke + ledsager
Katrine Vollesen
Kenneth Søndergård
Kerry Kassow
Kirsten Dalgaard + ledsager
Kristian Brask Thomsen
Kristian Ditlev Jensen
Kristian Gomes Bindslev
Kristian Levring Madsen
Kristina Tom-Petersen
Kristoffer Melson
Kurt Møller Johansen
Lars Bjerregaard
Lars Bonde
Lars Dahlager
Lars Rønnow Torp
Lars Sonne-Hansen
Laura Meyhoff Petersen
Lena Ilkjær
Line Bundgård
Line Damsgaard
Line Kramp
Linn Katarina Grubbström
Lisbet Foged
Lisbeth Møllbro
Lise Lotz
Liv Majken Keil
Lone Kjær Wodschow + ledsager
Lone Misfeldt
Lotte Kohrtz
Louisa Lorang
Louise Holk
Louise Oksholt
Louise Sjøstrøm
Louise Uhrenfeldt
Louise von Magius
Lærke Ramskov Pedersen
Lærke T Spenner
Malene Falster Olsen
Malene Mosbæk
Malou Rotvel Pagh
Marcus Grøne
Maria Andersen
Maria Bach Sørensen
Maria Bech
Marie Havnø Frank
Maria Meldgaard
Maria Thye Møller
Mariann Præstegaard
Marianne Gerner Andersen
Marie Holm
Marie Sainabou Jeng
Marie Willumsen
Marlene Wendelboe
Martin Bender
Martin Friis Holm
Mathilde Thykier
Mette Helbæk
Mette Ljunggren + 2 ledsagere
Mia Irene Kristensen
Mia Skøtt Møbjerg
Mia Sørensen Iken
Michael Gundesen
Mikala Kofoed Rasmussen
Miki Mistrati
Mikkel Bækgaard
Mikkel Karstad
Mikkel Lau Mikkelsen
Mikkel Sander
Mikkel Shafi
Mikkel Würtz
Mogens Bisgaard
Morten Lund
Nada Louise Cay
Nadia Mathiasen
Nahida Sophia Sadek
Nanna Andersson
Nethe Plenge
Nicolai Schacke
Nikolaj Danielsen
Nikolaj Fleischer
Nikoline Frostholm
Nina Malling
Ole G. Mouritsen
Peter Hyldgård
Peter Leegaard
Peter Svarre
Peter Warberg + ledsager
Pia Fink-Jensen
Pia Pelle Juel Hansen
Rasmus Holmgård
Rasmus Jakobi Nøttrup
Rasmus Kjeldahl
Rasmus Vind
Rie Graversen
Rikke A. Petersen + ledsager
Rikke Schultz
Sandra Leigh Draznin
Sara Brink Larsen
Sara Emilie Johansen
Sarah Coghill + ledsager
Selina Juul
Sif La Cour
Signe Funch Boye
Signe Wenneberg
Silvia Cantera
Simon Cantor + ledsager
Simon Færch
Simone Arge Håkansson
Sofie Friberg
Stine Bjerre Herdel
Stine Christiansen
Stine Elmer Madsen
Stine Norup
Sumaya Sadek
Surabhi Goswami
Susanne Leegaard
Susanne Mortensen
Søren Frank
Søren Ribers
Søren Rønholt
Søren Sørensen
Thomas Abel
Thomas Ilkjær
Thomas Stig
Thorkild Nyholm
Timm Vladimir
Tina Engberg
Tina Scheftelowitz
Tinuke Maria Iyore
Tobias Røder + ledsager
Tove Færch + ledsager
Trine Hahnemann
Trine Krebs
Trine Lai + ledsager
Trine Ravn
Troels Poulsen + ledsager
Ulf Svane
Vibeke Høgild
Walther Griesé + ledsager
Nominerede
Christine Bille Nielsen
Lars Sonne-Hansen
Signe Funch Boye
Marie Willumsen
Stine Norup
Linn Katarina Grubbström
Selina Juul
Anders Schønnemann
Louisa Lorang
Joachim Hjerl
Helle Brønnum Carlsen
Malou Rotvel Pagh
Columbus Leth
Nina Malling
Line Damsgaard
Carsten Kyster
Signe Wenneberg
Mogens Bisgaard
Lars Dahlager
Ditte Ingemann Thuesen
Cathrine Frederiksen
Tina Engberg
Arne Astrup
Trine Lai
Anders Arhøj
Lars Bjerregaard
Ulf Svane
Camilla Heding Andersen
Lars Rønnow Torp (rep. for Thomas Breinholt)
Kurt Møller Johansen
Miki Mistrati
Ole G. Mouritsen
Mikkel Lau Mikkelsen
Anders Damm
Brian Lambæk

Jurymedlemmer
Kasper Bergholt
Eva Helbæk
Esben Danielsen
Grethe Andersen
Laura Jul
Trine Krebs
Trine Lai
Rasmus Kjeldahl
Jacob Bøtter
Tove Færch
Jesper Clement
Katrine Thielke
Anne Moltke
Helle Brønnum Carlsen
Søren Rønholt
Niklas Engstrøm
Tina Scheftelowitz
Christian Vorting
Nikolaj Danielsen
Thorkild Nyholm
Thomas Ilkjær
Jacob Søby Bang
Tobias Røder
Kirsten Dalgaard
Fie Hansen-Hoeck
Alberte Meldal
Trine Ravn
Peter Hyldgård
Mogens Bisgaard
Anders K. Sørensen
Joachim Sperling
Kristian Ditlev Jensen
Mikkel Würtz
Peter Svarre 
mad+medier + medarbejdere
Marie Sainabou Jeng
Rasmus Holmgård
Katja Seerup Clausen
Sara Brink Larsen
Lotte Kohrtz
Liv Majken Keil
Nikolaj Fleischer
Mikkel Sander
Sofie Friberg
Anina Andersen
Anna Kristina Skaar Olsen
Laura Meyhoff Petersen
Nanna Andersson
Anne Grarup
Louise Oksholt
Anne Kipp
Chris Tonnesen
Rasmus Vind
Susanne Mortensen
Jim Elkjær
Thomas Stig
DJ Flip / Christoffer Egeberg
DJ TromPeter / Peter Würtzen
Anders Karlsson
Timm Vladimir
Clara Nielsen
Ingunn Borren
Lærke T Spenner
Anette Blom Nielsen
Cecilie Petersen
Ene Hedegaard
Fie Kathrine Ahlmann
Hanna Munch
Katrine Vollesen
Line Bundgård
Louise Holk
Marlene Wendelboe
Mathilde Thykier
Mia Skøtt Møbjerg
Nikoline Frostholm
Anya Phinwut Ilsøe
Charlotte Carstensen
Lærke Ramskov Pedersen
Maria Andersen
Maria Bach Sørensen
Stine Elmer Madsen
Simone Arge Håkansson
Nahida Sophia Sadek
Pia Pelle Juel Hansen
Sumaya Sadek
Francesca Fabi
Helena Holm
Camilla Riis Noble
Mia Sørensen Iken
Simon Cantor
Maria Thye Møller
Kristian Gomes Bindslev
Jesper Damborg
Morten Lund
Katrine Buhl Møller
Josefine Carstad
Emilie Holmbo Jensen

Kommentér indlægget

Din kommentar indsættes når den er godkendt af sitets administrator.
 

Med hjælp fra WordPress | Temaet hedder Deadline